top of page

Hakkımızda

Türkiyem Net, Türkiye genelinde faaliyet gösteren, Bireysel ve Kurumsal müşterilerine Radyolink (Airfiber İnternet), ADSL, VDSL ve Fiber internet hizmetleri sunan yeni nesil telekomünikasyon şirketidir.

 

Türkiyem Net İletişim Hizmetleri Limited Şirketi, Merkezi Karakeçili Mah. Albayrak 5. Sok. No: 6-A 19100 Merkez/ÇORUM adresinde mukim, 0879127896400001 Mersis Numaralı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Tarafından, 20/04/2023 tarihi itibari ile Alt Yapı İşletmeciliği ve İnternet Servis Sağlayıcılığı ile Yetkilendirilmiş lisanslı firmadır. 

 

TÜRKİYEM NET İletişim Hizmetleri tarafından yürütülen tüm hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Tarafından denetlenmektedir.

 

Türkiyem Net olarak 2023 yılından itibaren müşterilerimizi karmaşık internet tarifelerinden arındırıyor, taahhütsüz, taahhütlü, kotasız avantajlı hizmet ve kampanyalarımızı eve kadar kurulum seçeneğiyle siz değerli abonelerimizle buluşturuyoruz.
 

Türkiyem Net alt yapı ve fiber çalışmalarımız ile müşterilerimizin ilerleyen teknolojiye kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.
 

Türkiyem Net’e değer katan tüm müşterilerimize, iş ortakları ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.

Sunucu odası

Türkiyem Net ailesi olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte daha güçlü bir dijital gelecek inşa etmek için çalışıyoruz. Her geçen gün daha da genişleyen altyapımız ve yenilikçi hizmetlerimizle, Türkiye’nin dört bir yanındaki kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya ve internet deneyimlerini iyileştirmeye devam ediyoruz.

 

Teknolojiye erişimi demokratikleştirme vizyonumuzla, herkes için hızlı, güvenilir ve kesintisiz internet hizmeti sunma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

bottom of page